1 000 000+ e-dokumenti kuus. Miks Docura kasvab?

Ületasime maagilise 1 000 000 teenindatava e-dokumendi piiri ühes kuus, mis näitab kõrget klientide usaldust. Märgilisest tähisest veelgi olulisem on see, et kasv on olnud järjepidev. Vaatame järgnevalt mõningaid põhjuseid, miks Docura kasvab.

Õige ärifilosoofia

Julgeme selgelt ja avalikult välja öelda, et e-dokumentide käsitluse hind ei pea olema nii kõrge, nagu turul täna valitsevad hinnad on. Kasutame ka tihti ütlust, et meil on turu parim hinna-kvaliteedi suhe, sest pakume täna kõikidele nõudmistele vastavat kõrge kvaliteediga teenust ka nõudlikematele klientidele, kuid hinnastame seda paindlikult ja mõistlikult.

Kõrgemad sisendhinnad kaubanduses kergitavad toodete

 lõpphinda kliendile ja tõstavad inflatsiooni. Hinnastamine üksinda ei taga äriedu ja need, kes turul domineerivad, arvavad teinekord ekslikult, et nemad juhivad turgu. Pikas perspektiivis võidavad need operaatorid, kes pakuvad hea teenuse juures mõistlikku hinda. 

Hea inseneeria 

Miks kliendid Docurat usaldavad? Lühike vastus on, et meil on hea inseneeria. Kui helistada täna Viciunai Baltic OÜ logistikadirektorile ja küsida tagasisidet, miks nad on koostööga rahul, siis nende vastus on, et Docura insenerid teevad head tööd. Usume, et sarnase vastuse annavad ka meie teised kliendid, olgu nendeks Valio Eesti ja Eesti Pagar või teised, sest nad on meie teenuste pikaajalised kasutajad.

Meie teenuste spekter on lai, ulatudes paberivabast logistikast, jaekettide ja nende hankijate vahelisest e-dokumentide vahetusest, ostudokumentide automatiseerimisest ja partnerite kaasamisest kuni tooteandmete haldussüsteemi ja e-com lahendusteni. Lisaks pakume pangatoimingute automatiseerimist ja e-arvete vahetamist nii Eesti kui välispartneritega. Arendame enda teenuseid pidevalt ja kohaldame rätsepatööna vastavalt kliendi soovile.

Teinekord ilmnevad meie teenuste kasutuselevõtmisel teiste äriprotsesside täiustamise võimalused ning pakume nõustamist protsesside eduka automatiseerimise osas.  

Efektiivne juhtimine

Meie käest on küsitud, kuidas saame pakkuda keerukate tööde juures head hinda. Üks oluline põhjus peitub meeskonnas - meie meeskond ei ole suur, kuid on pühendunud ja professionaalne ning töötab sisemiste protsesside pideva täiustamise nimel. Samuti jälgime enda teenuste arendamisel kulusid ja peame silmas, et töökindlus ja turvalisus oleks tagatud. 

Pingutame kõvasti, et kuulata enda kliente ja vastata nende soovidele. Hea kombinatsioon hinnast, kõrgest kvaliteedist ja hoolimine klientidest ning nende ressurssidest kasvatab meie kliendibaasi kiiresti. Seetõttu oleme kindlad, et peagi teenindame 1 miljoni dokumendi asemel 2 ja edaspidi kümneid miljoneid dokumente igas kuus.