COOP võtab kasutusele automaatse tellimissüsteemi

Seoses automaatse tellimissüsteemi kasutusele võtmisega, hakkab COOP oma tarnijatelt nõudma EDI ühendust, et saaks tarnijatele tellimusi edastada. Elektrooniline tellimus kiirendab ja lihtsustab kaupade tarnimist. Üleminek e-tellimuste protsessile kestab kuni 01. septembrini 2023. E-tellimuste vastuvõtmist nõutakse kõikidelt tarnijatelt, kes toovad kaupa COOP Keskühistule.

EDI operaator Docura OÜ pakub COOPi tarnijatele lahendust, kus müügitellimusi saab vastu võtta docura.net portaali kaudu, nn EDI-Sale WEB. Portaali võib siseneda mis tahes brauseri abil, registreeruda ja alustada tööd COOPiga. Kuutasusid ei ole. Tarnija maksab vaid saadetud ja vastuvõetud e-dokumentide eest. Ühe dokumendi hind on 0.30 €. Nimetatud lahendus sobib eriti hästi neile, kelle dokumentide arv ei ületa paarsada dokumenti kuus. EDI-Sale WEB on eesti ja inglise keeles, mis võimaldab seda kasutada nii Eesti kui ka välismaistel tarnijatel.

EDI-Sale integreeritud e-dokumendivahetus soobib neile, kelle dokumentide arv ületab 200 dokumenti kuus.  Sel juhul edastatakse äripartnerite e-dokumente automaatselt ühest tarkvarast otse teise. EDI teenuste käivitamiseks saatke meile päring info@docura.ee ning me võtame teiega ühendust.

Docura klienditeenindus  + 372 56 40 620, info@docura.ee