EDI-Purchase

Telli kaupa kiiresti ja lihtsalt

Tellimuste elektrooniline esitamine, kooskõlastamine ja kinnitamine. Enam ei pea sisestama andmeid tootja tellimusportaali, kooskõlastama muudatusi e-posti teel ja saatma kinnituskirju tellimuse täitmise kohta. Ka paberdokumendid ei ole enam vajalikud.

EDI-Purchase

telli kaupa kiiresti ja lihtsalt

Tellimuste elektrooniline esitamine, kooskõlastamine ja kinnitamine. Enam ei pea sisestama andmeid tootja tellimusportaali, kooskõlastama muudatusi e-posti teel ja saatma kinnituskirju tellimuse täitmise kohta. 

Milleks on see vajalik?

Jaemüüja, turustaja või hulgimüüjana võite töötada kümnete või sadade tarnijatega. Igaüks neist pakub tuhandeid toosid ja igaühel on oma erisused tarkvara, dokumentide vormistamise, tooteteabe ja tellimuste töötlemistoimingute osas.

Ajasääst

Lahendus võimaldab säästa oluliselt aega ja tööjõudu. Tänu minimaalsele käsitsi sisestamisele, vigade puudumisele ja tellimuse kinnitamise kiirusele saate kauba kiiremini kätte ja suurendate müüki.

Tarnijate nõuete täitmine

Aitab säilitada häid suhteid tarnijatega. Paljud tarnijad nõuavad EDI-lahenduse olemasolu ja mittevastavuse korral võivad määrata trahvi.

Üldine tõhusus
Teie töötajad ei tegele enam andmete rutiinse ümbertrükkimisega. Selle tulemusena on neil rohkem aega strateegiliste otsuste tegemiseks, nt müügi suurendamiseks.

Kuidas see toimib

Korduma kippuvad küsimused

Võrrelge enne j ja pärast lahenduse rakendamist:
1. kui suur on aja tööjõukulu kokkuhoid käsitsi versus automaatselt,
2. täpsus andmete käsitlemisel/vigade arvu muutus,
3. üldiste tulemusnäitajate paranemine.

Lahendus on vajalik just teile, kuna see võimaldab teil säästa oluliselt aega tänu sellele, et kaob vajadus sisestada andmeid käsitsi tarnija veebipoodi Saate esitada tellimusi otse oma majandustarkvarast ja saada tellimuse kinnituse/kooskõlastuse otse oma tarkvarasse. Te ei pea enam erinevate rakenduste vahel liikuma ja andmeid korduvalt sisestane.

Dokumentide edastamine EDI kaudu on oluliselt turvalisem kui dokumentide saatmine meili teel, kuna seejuures kasutatakse turvalisi edastuskanaleid ja krüptimist. Kliendiandmete konfidentsiaalsus on tagatud mitteavaldamise lepingu abil.

Tarnija ühendamiseks kuluv aeg sõltub vajalike andmete olemasolust, mille peab esitama teie partner. Kõikide andmete olemasolul viiakse integreerimine lõpule kahe nädala jooksul. Kaks lisanädalat kulub veel testimisele ja vigade parandamisele.

Teenuse maksumus koosneb kahest osast: ühekordne tasu integratsiooni ja projektijuhtimise eest; kuutasu iga saadetud ja vastuvõetud dokumendi eest.

Jah, see lahendus töötab ostja ja tarnija jaoks peegelpildis.

Aitame leida lahendusi, mis vastavad just Sinu vajadustele

Küsi pakkumist