Siit leiate informatsiooni kuidas Docura OÜ kasutab ja kaitseb teavet, mida kogume, kui kasutate Docura veebilehte. Isikuandmete töötlemisel juhindume Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusest 2016/679.

Kuidas Docura isikuandmeid kogub ja kasutab

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis lisatakse veebilehe külastaja arvutisse või mobiiliseadmesse. Küpsised ei ole programmid ega sisalda viiruseid või pahavara.  

Kasutame Docura veebilehel küpsiseid, mille abil koguda teavet ning jälgida lehe sirvimist. Eesmärgiks on luua parem ligipääsetavus, muuta veebilehitseja kasutamist võimalikult mugavaks ja tõhusaks. Küpsiste kasutamine võimaldab veebilehel pikema aja jooksul mäletada kasutaja tegevusi ja eelistusi, et ta ei peaks neid uuesti sisestama, kui külastab veebi uuesti või liigub ühelt lehelt teisele.

Küpsistega mõõdame ka veebilehe üldist liiklust. Kogutud andmeid kasutatakse ainult statistilise analüüsi eesmärgil. Kokkuvõttes aitavad küpsised kaasa parema netilehe tegemisele.

Turvalisus

Meie eesmärgiks on kindlustada meieni jõudnud andmete turvalisus. Kogutud isikuandmete töötlemiseks on neile ligipääs Docura töötajatel ranges vastavuses töö iseloomuga. Kinnitame, et rakendame vajalikke tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid isikuandmete turvalisuse tagamiseks.

Mingil juhul ei anna küpsised meile pääsu kliendi seadmetele ega saada meile täiendavat privaatset infot kliendi kohta, lisaks sellele mida oled ise otsustanud meiega jagada.

Küpsised saab välja lülitada või nende installeerimist blokeerida (eri brauseritel võib see erinevalt toimuda). Siiski tuleb meeles pidada, et küpsiste mittelubamine võib takistada veebilehe normaalset toimimist.

Küsimuste korral palun võtke meiega ühendust e-posti teel: info@docura.ee.